TEHTRIS DR (Deceptive Response)

TEHTRIS DR (Deceptive Response)

TEHTRIS DR (Deceptive Response)

TEHTRIS DR (Deceptive Response)

Rozwiązanie TEHTRIS Deceptive Response oferuje efektywny system alarmowy działający w czasie rzeczywistym i pozwalający pozostawać o krok przed cyberprzestępcami. Honeypoty doskonale uzupełniają informacje o cyberbezpieczeństwie Twoich systemów i całej infrastruktury. Dodając sfałszowane zasoby do swojej sieci możesz wabić atakujących i szczegółowo analizować ich poczynania przy użyciu raportów i paneli prezentujących szczegóły dotyczące zdarzeń.

Korzyści


SKALOWALNOŚĆ

Na poziomie sieci TEHTRIS Deceptive Response może pokryć wszystkie VLANy bez potrzeby ręcznego wdrażania fałszywych urządzeń w każdym z nich.


INTEGRACJA BEZ RYZYKA

TEHTRIS Deceptive Response nie modyfikuje w żaden sposób systemów produkcyjnych. Rozwiązanie po prostu dodaje fałszywe maszyny bez zakłócania pracy istniejących urządzeń i usług.


WIĘKSZE MOŻLIWOŚCI

TEHTRIS Deceptive Response wdraża flotę honeypotów, które są w pełni zintegrowane z rozwiązaniem TEHTRIS XDR Platform, wyposażonym w technologię SOAR, ekspercką wiedzę o cyberzagrożeniach, polowanie na nowe zagrożenia, kontrolę zgodności, zarządzanie incydentami i wiele więcej.


BEZPIECZEŃSTWO

TEHTRIS Deceptive Response działa na urządzeniach wykorzystujących dystrybucję TEHTRIX z pełnym szyfrowaniem dysków i zaawansowanymi mechanizmami ochrony, takimi jak RBAC w jądrze i ochrona przed zagrożeniami dnia zerowego.


ŁATWOŚĆ OBSŁUGI

TEHTRIS Deceptive Response znacznie zmniejsza złożoność projektów obejmujących honeypoty – firma TEHTRIS dba o wdrożenie i utrzymanie infrastruktury fałszywych maszyn.


DOŚWIADCZENIE

Współzałożyciel firmy TEHTRIS specjalizuje się w tematyce honeypotów od ponad 20 lat.

Zrzuty ekranu

Linia produktów

Nadrzędnym założeniem firmy TEHTRIS jest monitorowanie wszystkich metod, jakich cyberprzestępcy mogą użyć, by zaszkodzić Twojej firmie. Rozwiązania TEHTRIS nie tylko ostrzegą Cię o zagrożeniach, ale także automatycznie zneutralizują je z prędkością możliwą do osiągnięcia wyłącznie przez maszynę.

Większe bezpieczeństwo dzięki unikatowej europejskiej technologii

Klienci coraz częściej informują nas, że konkurencyjne rozwiązania cyberbezpieczeństwa uzyskują dostęp do ich danych lub zapisują je w chmurze. Rozwiązanie TEHTRIS XDR Platform powstało i działa na serwerach zlokalizowanych w Europie. Nie uzyskujemy dostępu do Twoich plików, gwarantujemy nienaruszalność Twoich danych i chronimy Twoją firmę przed cyberszpiegostwem. W obecnym kontekście cyberprzestępczym i geopolitycznym wybór miejsca przechowywania danych stał się dla właścicieli firm jedną z kluczowych decyzji.