TEHTRIS ZTR (Zero Trust Response)

TEHTRIS ZTR (Zero Trust Response)

TEHTRIS ZTR (Zero Trust Response)

TEHTRIS ZTR (Zero Trust Response)

Coraz szybsze przechodzenie do chmury i przenoszenie zasobów bezpośrednio do internetu znacznie zwiększyło powierzchnię ataku i wymaga spojrzenia na uprawnienia dostępu z innej strony. Podejście charakteryzujące się brakiem zaufania podczas dostępu do sieci – Zero Trust Network Access (ZTNA) – oferuje pragmatyczne rozwiązanie tego problemu.

Korzyści


HIPERAUTOMATYZACJA

Dzięki wykluczeniu konieczności interakcji człowieka, aktywne systemy ochrony mogą natychmiastowo reagować w trybie 24/7 – nawet na nieznane cyberzagrożenia. Postępując zgodnie z predefiniowanymi kryteriami oraz politykami bezpieczeńtwa, rozwiązanie autonomicznie blokuje wykryte ataki.


WYDAJNOŚĆ OCHRONY

TEHTRIS ZTR priorytetowo traktuje coraz powszechniejsze ataki wykorzystujące wyrafinowane techniki unikania wykrycia i za każdym razem stawia wydajność Twojej infrastruktury na pierwszym planie.


WSZYSTKO W JEDNYM

TEHTRIS ZTR oferuje unikatowe monitorowanie ruchu sieciowego, ochronę przed phishingiem, backdoorami oraz oprogramowaniem spyware, a także moduł Network Forensic, który obejmuje taktyczny silnik behawioralny oraz możliwości automatycznego reagowania na incydenty.


ŁATWA OBSŁUGA

TEHTRIS ZTR znacznie upraszcza złożoność zadań monitorowania sieci, oferując tryb, w którym firma TEHTRIS bierze na siebie wdrożenie i prace konserwacyjne.


WIĘKSZE MOŻLIWOŚCI

Rozwiązanie TEHTRIS ZTR jest wyposażone w sensor monitorujący sieć, który jest w pełni zintegrowany z rozwiązaniem TEHTRIS XDR obejmującym technologię SOAR, ekspercką wiedzę o cyberzagrożeniach, polowanie na nowe zagrożenia, kontrolę zgodności, zarządzanie incydentami i wiele więcej.


INNOWACJE

Jednym z wyróżników firmy TEHTRIS jest współpraca z klientami i partnerami z zastosowaniem podejścia Open Innovation, w ramach którego wymieniamy się wiedzą i doświadczeniami, by zawsze oferować najlepszą możliwą jakość usług.

Linia produktów

Nadrzędnym założeniem firmy TEHTRIS jest monitorowanie wszystkich metod, jakich cyberprzestępcy mogą użyć, by zaszkodzić Twojej firmie. Rozwiązania TEHTRIS nie tylko ostrzegą Cię o zagrożeniach, ale także automatycznie zneutralizują je z prędkością możliwą do osiągnięcia wyłącznie przez maszynę.

Większe bezpieczeństwo dzięki unikatowej europejskiej technologii

Klienci coraz częściej informują nas, że konkurencyjne rozwiązania cyberbezpieczeństwa uzyskują dostęp do ich danych lub zapisują je w chmurze. Rozwiązanie TEHTRIS XDR Platform powstało i działa na serwerach zlokalizowanych w Europie. Nie uzyskujemy dostępu do Twoich plików, gwarantujemy nienaruszalność Twoich danych i chronimy Twoją firmę przed cyberszpiegostwem. W obecnym kontekście cyberprzestępczym i geopolitycznym wybór miejsca przechowywania danych stał się dla właścicieli firm jedną z kluczowych decyzji.