TEHTRIS NTA (Network Traffic Analysis)

TEHTRIS NTA (Network Traffic Analysis)

TEHTRIS NTA (Network Traffic Analysis)

TEHTRIS NTA (Network Traffic Analysis)

TEHTRIS NTA to taktyczne rozwiązanie analizujące w czasie rzeczywistym ruch sieciowy, korzystając z technologii przechwytywania przepływu, metadanych (NetFlow) oraz mechanizmów audytu pasywnego. W zależności od miejsca w Twojej infrastrukturze, TEHTRIS NTA może monitorować zarówno przepływy północ/południe jak i wschód/zachód.

Korzyści


WSZYSTKO W JEDNYM

TEHTRIS NTA oferuje unikatowe możliwości monitorowania sieci z użyciem komponentu NIDS bazującego na sygnaturach, komponentu Network Forensic wyposażonego w silnik analizy behawioralnej oraz funkcji audytu pasywnego – wszystko w celu zmniejszenia podatności na ataki.


ŁATWOŚĆ OBSŁUGI

TEHTRIS NTA znacznie ułatwia zadania monitorowania sieci – całością procesu wdrożenia i obsługi zajmuje się firma TEHTRIS.


BEZPIECZEŃSTWO

TEHTRIS NTA działa na urządzeniach wykorzystujących dystrybucję TEHTRIX z pełnym szyfrowaniem dysków i zaawansowanymi mechanizmami ochrony, takimi jak RBAC w jądrze i ochrona przed zagrożeniami dnia zerowego.


PEŁNE POKRYCIE

Dzięki wbudowanym technologiom i silnikom wykrywającym, TEHTRIS NTA może funkcjonować w środowiskach IT (internet/LAN) oraz OT (SCADA/ICS), a nawet w sieciach IoT.


INTEGRACJA BEZ RYZYKA

Sensory rozwiązania TEHTRIS NTA w żaden sposób nie wpływają na pracę Twoich systemów produkcyjnych.


WIĘKSZE MOŻLIWOŚCI

TEHTRIS NTA jest w pełni zintegrowany z rozwiązaniem TEHTRIS XDR Platform, wyposażonym w technologię SOAR, ekspercką wiedzę o cyberzagrożeniach, polowanie na nowe zagrożenia, kontrolę zgodności, zarządzanie incydentami i wiele więcej.

Zrzuty ekranu

Linia produktów

Nadrzędnym założeniem firmy TEHTRIS jest monitorowanie wszystkich metod, jakich cyberprzestępcy mogą użyć, by zaszkodzić Twojej firmie. Rozwiązania TEHTRIS nie tylko ostrzegą Cię o zagrożeniach, ale także automatycznie zneutralizują je z prędkością możliwą do osiągnięcia wyłącznie przez maszynę.

Większe bezpieczeństwo dzięki unikatowej europejskiej technologii

Klienci coraz częściej informują nas, że konkurencyjne rozwiązania cyberbezpieczeństwa uzyskują dostęp do ich danych lub zapisują je w chmurze. Rozwiązanie TEHTRIS XDR Platform powstało i działa na serwerach zlokalizowanych w Europie. Nie uzyskujemy dostępu do Twoich plików, gwarantujemy nienaruszalność Twoich danych i chronimy Twoją firmę przed cyberszpiegostwem. W obecnym kontekście cyberprzestępczym i geopolitycznym wybór miejsca przechowywania danych stał się dla właścicieli firm jedną z kluczowych decyzji.