TEHTRIS UES (Unified Endpoint Security)

TEHTRIS UES (Unified Endpoint Security)

TEHTRIS UES (Unified Endpoint Security)

TEHTRIS UES (Unified Endpoint Security)

Zunifikowana ochrona punktów końcowych

TEHTRIS UES organizuje, centralizuje i łączy rozwiązania ochrony punktów końcowych, by oferować zunifikowaną konsolę cyberbezpieczeństwa dla wszystkich komputerów, serwerów i urządzeń mobilnych działających w Twojej infrastrukturze.

Przyszłość cyberbezpieczeństwa leży w synergii różnych narzędzi ochrony. Inteligentne połączenie wizji, funkcjonalności oraz możliwości analitycznych rozmaitych technologii to strategia, która pozwala oszczędzać czas, poprawiać jakość ochrony i zwiększać możliwości reagowania w przypadku pojawienia się incydentów cyberbezpieczeństwa.

Korzyści


WSZYSTKO W JEDNYM

Dzięki komponentom EDR, EPP oraz MTD, TEHTRIS UES oferuje rozbudowane możliwości monitorowania punktów końcowych w ramach jednej, zunifikowanej konsoli.


SZTUCZNA INTELIGENCJA

Niskopoziomowy monitoring dostępny w trybie uczenia maszynowego lub głębokiego uczenia wykorzystuje informacje o standardowym zachowaniu w sieci, by wychwytywać wszelkie działania, narzędzia i metody atakujących. Dzięki temu rozwiązanie jeszcze skuteczniej chroni zarówno przed konwencjonalnymi i wyrafinowanymi atakami, które unikają wykrycia.


HIPERAUTOMATYZACJA

TEHTRIS idzie o krok dalej niż inne rozwiązania na rynku. Dzięki możliwości wykluczenia interakcji ze strony ludzi, systemy aktywnej ochrony mogą autonomicznie i w trybie ciągłym reagować na ataki, nawet te nieznane, postępując zgodnie z ustalonymi wcześniej kryteriami oraz politykami. Działanie systemu może być bardzo rozległe – od wygenerowania ostrzeżenia po natychmiastową i automatyczną neutralizację.


OCHRONA

TEHTRIS UES działa na urządzeniach wykorzystujących dystrybucję TEHTRIX z pełnym szyfrowaniem dysków i zaawansowanymi mechanizmami ochrony, takimi jak RBAC w jądrze i ochrona przed zagrożeniami dnia zerowego.


EFEKTYWNOŚĆ I SKUTECZNOŚĆ

TEHTRIS UES skutecznie chroni przed coraz bardziej wyrafinowanymi i ukrywającymi się atakami, priorytetyzując efektywność zabezpieczeń.


ZWIĘKSZONA WYDAJNOŚĆ I MOŻLIWOŚCI

TEHTRIS UES chroni Twoje punkty końcowe przy jednoczesnej integracji z rozwiązaniem TEHTRIS XDR Platform, łącznie z takimi narzędziami jak SOAR, CTI, polowanie na zagrożenia, kontrola zgodności, zarządzanie incydentami itd.

Linia produktów

Nadrzędnym założeniem firmy TEHTRIS jest monitorowanie wszystkich metod, jakich cyberprzestępcy mogą użyć, by zaszkodzić Twojej firmie. Rozwiązania TEHTRIS nie tylko ostrzegą Cię o zagrożeniach, ale także automatycznie zneutralizują je z prędkością możliwą do osiągnięcia wyłącznie przez maszynę.

Większe bezpieczeństwo dzięki unikatowej europejskiej technologii

Klienci coraz częściej informują nas, że konkurencyjne rozwiązania cyberbezpieczeństwa uzyskują dostęp do ich danych lub zapisują je w chmurze. Rozwiązanie TEHTRIS XDR Platform powstało i działa na serwerach zlokalizowanych w Europie. Nie uzyskujemy dostępu do Twoich plików, gwarantujemy nienaruszalność Twoich danych i chronimy Twoją firmę przed cyberszpiegostwem. W obecnym kontekście cyberprzestępczym i geopolitycznym wybór miejsca przechowywania danych stał się dla właścicieli firm jedną z kluczowych decyzji.