TEHTRIS EDR (Endpoint Detection and Response)

TEHTRIS EDR (Endpoint Detection and Response)

TEHTRIS EDR (Endpoint Detection and Response)

TEHTRIS EDR (Endpoint Detection and Response)

Neutralizuj znane i nieznane zagrożenia w czasie rzeczywistym. Bez interakcji człowieka.

TEHTRIS EDR daje Ci możliwość błyskawicznej identyfikacji źródła ataku, a także przeglądania i monitorowania wszystkich punktów końcowych w trybie 24/7 – wszystko z poziomu jednego spójnego panelu. Holistyczny wgląd w Twoje zasoby IT pozwala wykrywać i neutralizować wszelkie ataki – nawet te, które aktywnie omijają zabezpieczenia.

Korzyści


PRZYGOTUJ SIĘ NA NIEPRZEWIDYWALNE

Klasyczne oprogramowanie antywirusowe chroni Cię tylko przy użyciu sygnatur znanych złośliwych programów. TEHTRIS EDR wykrywa i neutralizuje wszelkie zagrożenia, nawet te nieznane i ukrywające się przed rozwiązaniami bezpieczeństwa.


OCHRONA I REAGOWANIE W TRYBIE 24/7

TEHTRIS EDR to samodzielne rozwiązanie, które nieustannie monitoruje i chroni Twoje zasoby. Technologia opracowana przez firmę TEHTRIS pozwala na zastosowanie hiperautomatyzacji analizy, wykrywania i reagowania – wszystko w czasie rzeczywistym.


GRAJ NA WŁASNYCH ZASADACH

Oszczędzaj cenny czas w trakcie reagowania na zagrożenia dzięki funkcjom SOAR zintegrowanym z rozwiązaniem TEHTRIS EDR. Orkiestruj i automatyzuj pracę rozwiązań cyberbezpieczeństwa tworząc własne zasady oraz reguły.

Zrzuty ekranu

Linia produktów

Nadrzędnym założeniem firmy TEHTRIS jest monitorowanie wszystkich metod, jakich cyberprzestępcy mogą użyć, by zaszkodzić Twojej firmie. Rozwiązania TEHTRIS nie tylko ostrzegą Cię o zagrożeniach, ale także automatycznie zneutralizują je z prędkością możliwą do osiągnięcia wyłącznie przez maszynę.

Większe bezpieczeństwo dzięki unikatowej europejskiej technologii

Klienci coraz częściej informują nas, że konkurencyjne rozwiązania cyberbezpieczeństwa uzyskują dostęp do ich danych lub zapisują je w chmurze. Rozwiązanie TEHTRIS XDR Platform powstało i działa na serwerach zlokalizowanych w Europie. Nie uzyskujemy dostępu do Twoich plików, gwarantujemy nienaruszalność Twoich danych i chronimy Twoją firmę przed cyberszpiegostwem. W obecnym kontekście cyberprzestępczym i geopolitycznym wybór miejsca przechowywania danych stał się dla właścicieli firm jedną z kluczowych decyzji.