Metody płatności

Za zamówione produkty możesz zapłacić na dwa sposoby:

 1. Przelew elektroniczny - PayU.pl

  Ze względu na szybkość realizacji jest to preferowany sposób zapłaty za zamówienie.

  Płatność za pośrednictwem serwisu PayU.pl daje możliwość dokonania szybkiej i bezpiecznej zapłaty za zakupione produkty. W takim przypadku odbiorcą zapłaty jest firma PayU S.A., która jest pośrednikiem obsługującym transakcję.


 2. Przedpłata na konto

  Zamówienie zostanie zrealizowane po wpłaceniu należności za zamówienie na konto sprzedawcy. Płatności możesz dokonać w dowolny sposób, np. w banku, na poczcie lub przez internet (jeżeli Twój bank udostępnia taką usługę).

  Jest to sposób zapłaty preferowany w przypadku, gdy nie posiadasz konta bankowego umożliwiającego korzystanie z jednego z systemów płatności elektronicznych opisanych powyżej.

  Zwróć uwagę na to, że fakt wykonania zlecenia przelewu nie jest równoznaczny z wpłynięciem pieniędzy na konto Sklepu, nawet jeżeli odpowiednie środki na Twoim koncie zostały zablokowane. Cała operacja przelewu od momentu jego zlecenia do momentu zaksięgowania pieniędzy na koncie Sklepu może trwać do kilku dni (najczęściej są to 2 dni) i nie jest zależna od procedur obowiązujących w Sklepie, ale od sposobów realizowania operacji finansowych między bankami. Do chwili zaksięgowania środków na koncie Sklepu zamówione oprogramowanie nie będzie mogło zostać do Ciebie wysłane. Sklep nie przyjmuje też potwierdzeń wykonania przelewów w formie faksu lub zeskanowanego polecenia przelewu. Jedynym potwierdzeniem wpłaty za zamówienie jest dla Sklepu zaksięgowanie środków na jego rachunku bankowym.