TEHTRIS MTD (Mobile Threat Defense)

TEHTRIS MTD (Mobile Threat Defense)

TEHTRIS MTD (Mobile Threat Defense)

TEHTRIS MTD (Mobile Threat Defense)

Ochrona Twoich smartfonów przed cyberatakami.

​​TEHTRIS MTD oferuje kompletną ochronę Twoich smartfonów przed cyberatakami (jailbreak/rootowanie, ataki Man-in-the-Middle, złośliwe aplikacje i więcej).

Rozwiązanie TEHTRIS MTD oferuje:

  • Ochronę Twoich smartfonów
  • Czarne listy niebezpiecznych stron internetowych oraz firewall
  • Możliwość zdalnego usuwania szkodliwych plików APK lub wykonania izolacji DNS
  • Tworzenie własnych scenariuszy izolowania DNS oraz obsługi powiadomień push z alertami
  • Pełną kontrolę bezpieczeństwa Twojej floty mobilnej

Korzyści


ROZSZERZONA OCHRONA

TEHTRIS MTD wykrywa anomalie w sieci, aplikacjach i systemach, przy jednoczesnym zapewnieniu pełnej zgodności z wymogami. Nasze rozwiązanie oferuje błyskawiczną ochronę przed atakami na urządzenia z systemem Android, iOS oraz iPadOS.


SZYBKOŚĆ

Instalacja i wdrożenie rozwiązania TEHTRIS MTD trwa mniej niż 1 godzinę. Produkt natychmiast rozpoczyna skanowanie i zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości, co daje Ci możliwość szybkiego i optymalnego podejmowania decyzji związanych z bezpieczeństwem.


ŁATWOŚĆ OBSŁUGI

TEHTRIS MTD maksymalnie upraszcza proces wdrożenia i zarządzania ochrony floty mobilnej. Zdalne zarządzanie ochroną w modelu SaaS oferuje konfigurację, wdrożenie (MDM lub BYOD) oraz pełną kontrolę.


BEZPIECZEŃSTWO

TEHTRIS MTD działa na urządzeniach wykorzystujących dystrybucję TEHTRIX z pełnym szyfrowaniem dysków i zaawansowanymi mechanizmami ochrony, takimi jak RBAC w jądrze i ochrona przed zagrożeniami dnia zerowego.


WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI

TEHTRIS MTD chroni Twoją flotę mobilną, dając jednocześnie możliwość integracji z rozwiązaniem TEHTRIS XDR Platform. Korzystaj z rozszerzonej widoczności, by optymalizować centralizację danych i zarządzanie flotą.


ZAANGAŻOWANIE W OCHRONĘ

Eksperci z firmy TEHTRIS wykryli i zgłosili wiele krytycznych luk w zabezpieczeniach systemów Android oraz iOS.

Zrzuty ekranu

Linia produktów

Nadrzędnym założeniem firmy TEHTRIS jest monitorowanie wszystkich metod, jakich cyberprzestępcy mogą użyć, by zaszkodzić Twojej firmie. Rozwiązania TEHTRIS nie tylko ostrzegą Cię o zagrożeniach, ale także automatycznie zneutralizują je z prędkością możliwą do osiągnięcia wyłącznie przez maszynę.

Większe bezpieczeństwo dzięki unikatowej europejskiej technologii

Klienci coraz częściej informują nas, że konkurencyjne rozwiązania cyberbezpieczeństwa uzyskują dostęp do ich danych lub zapisują je w chmurze. Rozwiązanie TEHTRIS XDR Platform powstało i działa na serwerach zlokalizowanych w Europie. Nie uzyskujemy dostępu do Twoich plików, gwarantujemy nienaruszalność Twoich danych i chronimy Twoją firmę przed cyberszpiegostwem. W obecnym kontekście cyberprzestępczym i geopolitycznym wybór miejsca przechowywania danych stał się dla właścicieli firm jedną z kluczowych decyzji.