TEHTRIS CWPP (Cloud Workload Protection)

TEHTRIS CWPP (Cloud Workload Protection)

TEHTRIS CWPP (Cloud Workload Protection)

TEHTRIS CWPP (Cloud Workload Protection)

Rozszerz możliwości oferowane przez rozwiązanie TEHTRIS SIEM.

Odpowiedzią firmy TEHTRIS na wyzwania związane z ochroną chmury jest rozwiązanie Cloud Workload Protection Platform, które rozszerza możliwości technologii TEHTRIS SIEM. TEHTRIS CWPP oferuje kompletny wgląd w obciążenia chmurowe, skuteczną ochronę przed włamaniami z niezrównanym pokryciem powierzchni ataku oraz rozbudowaną automatyzacją wielu funkcji.

Korzyści


KORELACJA

Rozwiązanie TEHTRIS CWPP jest wyposażone kilkaset reguł korelacyjnych, które są gotowe do użycia w celu zabezpieczania Twoich infrastruktur chmurowych.


HIPERAUTOMATYZACJA

TEHTRIS idzie o krok dalej niż inne rozwiązania bezpieczeństwa. Nasze systemy bezpieczeństwa mogą reagować na ataki autonomicznie, w trybie 24/7 – nawet w przypadku nieznanych zagrożeń. Zakres automatycznych działań jest bardzo szeroki – od wygenerowania alertu, przez analizę, aż po natychmiastową neutralizację zagrożenia.


WIĘKSZE MOŻLIWOŚCI

TEHTRIS CWPP chroni Twoją infrastrukturę chmurową i jest w pełni zintegrowany z rozwiązaniem TEHTRIS XDR Platform, wyposażonym w technologię SOAR, ekspercką wiedzę o cyberzagrożeniach, polowanie na nowe zagrożenia, kontrolę zgodności, zarządzanie incydentami i wiele więcej.


BEZPIECZEŃSTWO

TEHTRIS CWPP działa na urządzeniach wykorzystujących dystrybucję TEHTRIX z pełnym szyfrowaniem dysków i zaawansowanymi mechanizmami ochrony, takimi jak RBAC w jądrze i ochrona przed zagrożeniami dnia zerowego.


W CHMURZE I LOKALNIE

Klienci mogą korzystać z rozwiązania w chmurze, lokalnie w postaci urządzenia działającego w firmowej sieci lub z modelu hybrydowego, będącego połączeniem tych dwóch podejść, kontrolując lokalizację danych – od pojedynczej infrastruktury po środowiska składające się z wielu chmur.


INNOWACJE

Jednym z wyróżników firmy TEHTRIS jest współpraca z klientami i partnerami z zastosowaniem podejścia Open Innovation, w ramach którego wymieniamy się wiedzą i doświadczeniami, by zawsze oferować najlepszą możliwa jakość usług.

Zrzuty ekranu

Linia produktów

Nadrzędnym założeniem firmy TEHTRIS jest monitorowanie wszystkich metod, jakich cyberprzestępcy mogą użyć, by zaszkodzić Twojej firmie. Rozwiązania TEHTRIS nie tylko ostrzegą Cię o zagrożeniach, ale także automatycznie zneutralizują je z prędkością możliwą do osiągnięcia wyłącznie przez maszynę.

Większe bezpieczeństwo dzięki unikatowej europejskiej technologii

Klienci coraz częściej informują nas, że konkurencyjne rozwiązania cyberbezpieczeństwa uzyskują dostęp do ich danych lub zapisują je w chmurze. Rozwiązanie TEHTRIS XDR Platform powstało i działa na serwerach zlokalizowanych w Europie. Nie uzyskujemy dostępu do Twoich plików, gwarantujemy nienaruszalność Twoich danych i chronimy Twoją firmę przed cyberszpiegostwem. W obecnym kontekście cyberprzestępczym i geopolitycznym wybór miejsca przechowywania danych stał się dla właścicieli firm jedną z kluczowych decyzji.