TEHTRIS XDR Platform

TEHTRIS XDR Platform

TEHTRIS XDR Platform

TEHTRIS XDR Platform

Współdziałanie narzędzi cyberbezpieczeństwa pozwalające na rozszerzone reagowanie na zagrożenia z użyciem hiperautomatyzacji

Zunifikuj swoje cyberbezpieczeństwo łącząc wszystkie rozwiązania cyberbezpieczeństwa w jednej konsoli i korzystaj z efektywnej ochrony oraz możliwości reagowania. TEHTRIS XDR Platform obejmuje następujące rozwiązania: EDR, EPP, MTD, SIEM, NTA, DNS Firewall oraz pułapki na cyberprzestępców.

Korzyści


TWÓRZ WŁASNE REGUŁY OCHRONY I ŁĄCZ SWOJE ROZWIĄZANIA CYBERBEZPIECZEŃSTWA

Zarządzaj wszystkimi rozwiązaniami cyberbezpieczeństwa z poziomu jednej konsoli, by uzyskać jeszcze szybszą reakcję na ataki. Automatyzuj swoje procesy, twórz własne scenariusze działania i grupuj alerty, by łatwo przypisywać je do konkretnych incydentów.


NIEZRÓWNANA SKUTECZNOŚĆ WYKRYWANIA ZNANYCH I NIEZNANYCH ZAGROŻEŃ

TEHTRIS XDR Platform wykrywa wszystkie rodzaje zagrożeń, nawet takie, które aktywnie się ukrywają lub zostały zidentyfikowane przez inne rozwiązania.


REAGOWANIE NA ATAKI W CZASIE RZECZYWISTYM

TEHTRIS XDR Platform korzysta z hiperautomatyzacji, by błyskawicznie reagować na ataki i koordynować pracę wszystkich Twoich rozwiązań bezpieczeństwa.

Zrzuty ekranu

Linia produktów

Nadrzędnym założeniem firmy TEHTRIS jest monitorowanie wszystkich metod, jakich cyberprzestępcy mogą użyć, by zaszkodzić Twojej firmie. Rozwiązania TEHTRIS nie tylko ostrzegą Cię o zagrożeniach, ale także automatycznie zneutralizują je z prędkością możliwą do osiągnięcia wyłącznie przez maszynę.

Większe bezpieczeństwo dzięki unikatowej europejskiej technologii

Klienci coraz częściej informują nas, że konkurencyjne rozwiązania cyberbezpieczeństwa uzyskują dostęp do ich danych lub zapisują je w chmurze. Rozwiązanie TEHTRIS XDR Platform powstało i działa na serwerach zlokalizowanych w Europie. Nie uzyskujemy dostępu do Twoich plików, gwarantujemy nienaruszalność Twoich danych i chronimy Twoją firmę przed cyberszpiegostwem. W obecnym kontekście cyberprzestępczym i geopolitycznym wybór miejsca przechowywania danych stał się dla właścicieli firm jedną z kluczowych decyzji.