TEHTRIS DNS Firewall

TEHTRIS DNS Firewall

TEHTRIS DNS Firewall

TEHTRIS DNS Firewall

TEHTRIS DNS Firewall to rozwiązanie bezpieczeństwa, które gromadzi żądania DNS i analizuje je w celu usunięcia lub przekierowania zapytań związanych z podejrzanymi lub niebezpiecznymi domenami. Na przykład, zapobiegając wchodzeniu przez użytkowników na niebezpieczne strony internetowe, rozwiązanie TEHTRIS DNS Firewall chroni Twoje wszystkie urządzenia przed infekcjami, co wyróżnia je na tle tradycyjnych zapór sieciowych.

Korzyści


ZAAWANSOWANA OCHRONA

TEHTRIS DNS Firewall oferuje unikatowe możliwości przechwytywania i przetwarzania żądań DNS, zapewniając ochronę Twojej infrastruktury zarówno przed zewnętrznymi jak i wewnętrznymi zagrożeniami.


MOŻLIWOŚĆ ŚLEDZENIA

TEHTRIS DNS Firewall zapisuje informacje związane ze wszystkimi zdarzeniami dotyczącymi wymiany danych DNS w Twojej infrastrukturze, co umożliwia prowadzenie prac dochodzeniowych.


SZYFROWANIE PRZEPŁYWU DNS

TEHTRIS DNS Firewall szyfruje dane związane z żądaniami DNS, oferując dodatkową, innowacyjną funkcję ochrony.


BEZPIECZEŃSTWO

TEHTRIS DNS Firewall działa na urządzeniach wykorzystujących dystrybucję TEHTRIX z pełnym szyfrowaniem dysków i zaawansowanymi mechanizmami ochrony, takimi jak RBAC w jądrze i ochroną przed zagrożeniami dnia zerowego.


W CHMURZE I LOKALNIE

Klienci mogą korzystać z rozwiązania w chmurze, lokalnie w postaci urządzenia działającego w firmowej sieci lub z modelu hybrydowego, będącego połączeniem tych dwóch podejść.


WIĘKSZE MOŻLIWOŚCI

TEHTRIS DNS Firewall jest w pełni zintegrowany z rozwiązaniem TEHTRIS XDR Platform, wyposażonym w ekspercką wiedzę o cyberzagrożeniach, polowanie na nowe zagrożenia, kontrolę zgodności, zarządzanie incydentami i wiele więcej.

Linia produktów

Nadrzędnym założeniem firmy TEHTRIS jest monitorowanie wszystkich metod, jakich cyberprzestępcy mogą użyć, by zaszkodzić Twojej firmie. Rozwiązania TEHTRIS nie tylko ostrzegą Cię o zagrożeniach, ale także automatycznie zneutralizują je z prędkością możliwą do osiągnięcia wyłącznie przez maszynę.

Większe bezpieczeństwo dzięki unikatowej europejskiej technologii

Klienci coraz częściej informują nas, że konkurencyjne rozwiązania cyberbezpieczeństwa uzyskują dostęp do ich danych lub zapisują je w chmurze. Rozwiązanie TEHTRIS XDR Platform powstało i działa na serwerach zlokalizowanych w Europie. Nie uzyskujemy dostępu do Twoich plików, gwarantujemy nienaruszalność Twoich danych i chronimy Twoją firmę przed cyberszpiegostwem. W obecnym kontekście cyberprzestępczym i geopolitycznym wybór miejsca przechowywania danych stał się dla właścicieli firm jedną z kluczowych decyzji.