G DATA Antivirus Mac

G DATA Antivirus Mac

(3PC, 1 rok, wersja elektroniczna)

Kup teraz216,00 zł
G DATA Antivirus Mac

G DATA Antivirus Mac

(3PC, 1 rok, wersja elektroniczna)

Niezawodna ochrona przed wirusami, trojanami i phishingiem.

Wirusy, phishing, ransomware? Zostaw to nam! Nasze nowe technologie DeepRay® i BEAST wykorzystują sztuczną inteligencję i analizę zachowania do wykrywania zakamuflowanego i nieznanego wcześniej złośliwego oprogramowania. G DATA - eksperci bezpieczeństwa komputerowego od ponad 35 lat.

Kup teraz216,00 zł

Najważniejsze funkcje


Skaner antywirusowy

Oprogramowanie zabezpieczające dla komputerów Mac wykrywa i usuwa z systemu wszystkie rodzaje złośliwego oprogramowania, takie jak wirusy, oprogramowanie szpiegujące, trojany, keyloggery i adware. Wszystko w czasie rzeczywistym.


Ochrona przed phishingiem

Blokuje fałszywe i niebezpieczne witryny internetowe mające na celu przechwytywanie wrażliwych danych osobowych, takich jak dane dotyczące logowania i karty kredytowej.


Kwarantanna

Program antywirusowy dla komputerów Mac izoluje zainfekowane lub podejrzane pliki w zablokowanym obszarze. Pliki nie mogą być już otwierane i nie powodują uszkodzeń.


Ochrona przed szkodnikami Mac i Windows

Program nie tylko wykrywa wirusy na sytemy Mac, ale także szkodniki systemów Windows. Zapobiega to nieumyślnemu przekazywaniu zainfekowanych plików rodzinie, znajomym lub współpracownikom.


Bezpieczne pliki

W razie potrzeby program Antivirus for Mac może skanować nośniki wymienne lub pojedyncze pliki w poszukiwaniu szkodliwych składników.


Automatyczne aktualizacje

Aktualizacje produktów i informacje o nowych szkodnikach pobierane są automatycznie.