QNAP ADRA NDR

QNAP ADRA NDR

QNAP ADRA NDR

QNAP ADRA NDR

Kompleksowe i przystępne cenowo cyberbezpieczeństwo sieci LAN w firmie

Przełącznik QNAP QGD-1600 umożliwia instalację oprogramowania ADRA NDR, które może wykrywać podejrzane pakiety we wszystkich podłączonych urządzeniach końcowych w sieci LAN w celu wczesnej ochrony przed ukierunkowanym oprogramowaniem ransomware.

Funkcje i korzyściQNAP ADRA NDR

Urządzenie QNAP QGD-1600 to pierwszy na świecie zarządzany przełącznik, który obsługuje maszyny wirtualne (VM). Posiada wiele gigabitowych portów na potrzeby niezwykle elastycznego wdrażania środowiska sieciowego. Dzięki konstrukcji z dwoma procesorami urządzenie QGD-1600 oferuje zarówno funkcje zarządzania Layer 2 dla maszyny wirtualnej, jak i aplikacje QTS.

Urządzenie QGD-1600 jest także oparte na architekturze SDN (ang. Software-Defined Networking), co zapewnia mu funkcję serwera NAS, NVR, routera i zapory sieciowej na potrzeby monitoringu IP, zabezpieczania sieci i zastosowań w zakresie rozszerzania pamięci masowej. Seria QGD oferuje więc małym i średnim przedsiębiorstwom zoptymalizowane kosztowo i centralnie zarządzane rozwiązanie do wdrażania sieci LAN.

QNAP ADRA NDR

Wystarczy zainstalować przełącznik QNAP QGD-1600, aby zapewnić wszystkim urządzeniom końcowym w sieci LAN bezpieczeństwo na poziomie sieci. Podczas gdy inne rozwiązania EDR są drogie i mają ograniczenia sprzętowo-programowe, oprogramowanie ADRA NDR jest ekonomicznym i wysokowydajnym rozwiązaniem zapewniającym bezpieczeństwo sieci LAN.

Zrzuty ekranu panelu zarządzania

QNAP ADRA NDR Zrzut QNAP ADRA NDR Zrzut QNAP ADRA NDR Zrzut QNAP ADRA NDR Zrzut

Wyróżnienia

QNAP ADRA NDR Award
QNAP ADRA NDR Award
QNAP ADRA NDR Award
QNAP ADRA NDR Award