Bitdefender PAKIET EDUKACYJNY

Bitdefender PAKIET EDUKACYJNY

(100 stanowisk, 2 lata, wersja elektroniczna)

Kup teraz2458,00 zł
Bitdefender PAKIET EDUKACYJNY

Bitdefender PAKIET EDUKACYJNY

(100 stanowisk, 2 lata, wersja elektroniczna)

Najskuteczniejsza ochrona komputerów w szkole.

  • Najlepsza ochrona przed zagrożeniami internetowymi dla Windowsa
  • Wielowarstwowa ochrona przed ransomware - teraz z naprawą ransomware ULEPSZONA
  • Zatrzymywanie ataków przed ich wykonaniem NOWOŚĆ
  • Kompleksowa ochrona stacji roboczych i serwerów
  • Fachowe wsparcie techniczne przy wdrożeniu
  • Zarządzanie centralne
Kup teraz2458,00 zł

Pakiet Edukacyjny od Bitdefender


Chroń uczniów oraz komputery w Twojej szkole. Poznaj możliwości, jakie dają specjalne pakiety licencji oprogramowania Bitdefender przeznaczone dla przedszkoli i szkół.


Bitdefender Pakiet Edukacyjny to dedykowany pakiet licencji, wielokrotnie nagradzanego oprogramowania antywirusowego. Został on stworzony z myślą o ochronie przedszkoli, szkół podstawowych oraz szkół średnich.


Zapewnia skuteczną i cichą ochronę komputerów PC, Linux i Mac, laptopów oraz serwerów plików zarówno w pracowniach, jak i w administracji szkoły. Dostępny jest w pakietach dla 50, 100, 150 lub 200 stanowisk.


Pełna
funkcjonalność


Intuicyjna konsola administracyjna pozwala na łatwy nadzór komputerów szkolnych. Dzięki odpowiednikowi kontroli rodzicielskiej można ograniczyć dostęp do stron www i wysyłanych informacji. Oprogramowanie posiada wbudowany moduł antywirusowy, szczepionkę ransomware, firewall oraz kontrolę zawartości i dostępu do Internetu. Odpowiednia konfiguracja polityki bezpieczeństwa zapewnia płynność działania i minimalizację obciążenia sieci oraz komputerów. Pakiet Edukacyjny zapobiega odwiedzaniu przez dzieci niebezpiecznych stron, zawierających np. pornografię, przemoc lub hazard. Bitdefender automatycznie pobiera i instaluje aktualizacje, a użytkownicy nie mogą samodzielnie wyłączyć ochrony lub zmienić ustawień.


Konsola dostępna
z każdego miejsca


Konsola zarządzająca dostępna z poziomu przeglądarki internetowej pozwala na zdalne instalowanie oprogramowania antywirusowego, konfigurowanie ochrony i aktualizację – to bardzo wygodna forma dla administratora – zwłaszcza, jeśli pracuje zdalnie. Konsola www jest zlokalizowana na serwerze producenta to tzw. cloud console. Ochrona komputerów jest LOKALNA – co oznacza, że chronione są także komputery bez dostępu do Internetu! Instalacja może zostać wykonana na dwa sposoby: komputery w sieci mogą być automatycznie wykrywane za pomocą Windows Network Discovery lub instalator może zostać wysłany bezpośrednio na adres e-mail w postaci linku lub paczki do pobrania. Dodatkowym ułatwieniem procesu instalacji jest integracja z usługą Active Directory.


Zmniejszone
koszta


Oprogramowanie nie wymaga od klienta zaplecza technicznego niezbędnego do postawienia serwera administracyjnego, gdyż korzysta ono z serwera producenta, a dostępne jest od razu po rejestracji na solidnej i bezproblemowej platformie bez konieczności konserwacji oraz ręcznej aktualizacji serwera.