Paragon VM Backup

Paragon VM Backup

(1 stanowisko)

Kup teraz1999,00 zł
Paragon VM Backup

Paragon VM Backup

(1 stanowisko)

Ciągłość działania i odtwarzanie po awarii dla podstawowych środowisk Vmware

  • Obniżony całkowity koszt posiadania
  • Zarządzanie tworzeniem kopii zapasowych i przechowywaniem danych biznesowych i użytkowników
  • Ciągła ochrona krytycznych aplikacji i danych
  • Zwiększona dostępność zasobów o znaczeniu krytycznym

Produkt dostępny jest w angielskiej wersji językowej.

Kup teraz1999,00 zł

Funkcje i korzyści

Budżety IT to jedno z głównych wyzwań, z którym boryka się wiele małych organizacji w związku z wirtualizacją. Rozwiązania z najwyższej półki generalnie wymagają dużych nakładów inwestycyjnych zarówno na sprzęt, jak i na oprogramowanie, a także na znaczne koszty operacyjne.

Małe organizacje mogą zacząć od używania VMware vSphere® Essentials Kit. Dzięki licencji obejmującej sześć procesorów otrzymujesz wiodącą w branży platformę do wirtualizacji, która będzie pasować do większości Twoich potrzeb informatycznych w bardzo przystępnej cenie.

Podstawowa licencja nie obejmuje jednak vMotion®, High Availability, Data Protection i replikacji oraz innych komponentów VMware. Stanowi to przeszkodę w zapewnieniu ciągłości działania, odzyskiwaniu danych z błędów i wznowieniu operacji w przypadku awarii lub katastrofy. Zauważ, że większość oprogramowania BC/DR innych firm również całkowicie opiera się na tych składnikach.

Paragon VM Backup potrafi dobrze wykorzystać te komponenty, ale nadal dobrze wykonuje swoją pracę podczas pracy z minimalnymi konfiguracjami VMware. Nie potrzebujesz zestawu vSphere Essentials Plus ani zestawu akceleracji zarządzania operacyjnego, nie wspominając o rozwiązaniach klasy korporacyjnej.